| xRòşco a întrebat:

Buna seara tuturor! Am si eu o mica >problema:"...Sunt in clasa a VIIIa si vreau ca la liceu sa merg pe profilul alimentatie si turism dar nu stiu la ce foloseste, ce pot fi pe viitor si ce materii se invata. Ajutati-ma plsss

1 răspuns:
| deeDEE1269 a răspuns:

La turism si alimentatie poate vrei sa zici din cate stiu eu iesi cu 4 diplome chelner, ospatar, inginer gastronomic si hotelier parca e super fain mai ales practica care o faci prin baruri restaurante etc e si usoara multa bafta