| Delliaa a întrebat:

Stie cineva cam ce subiect ar putea sa-mi cada la teza la lb romana? Clasa a10a.Am facut Moara cu noroc si Povestea lui Harap-Alb.As vrea sa stiu ce subiecte ar putea picabig grin

1 răspuns:
| Bomberman a răspuns:

Este posibil sa iti dea sa comentezi una din 2 sau...sa realizezi caracterizarea unu personaj din cele 2 opere la alegere.insa, caracterizarea personajului sa fie realizata si prin nuantarea relatiilor cu celelalte personaje.