| Minniemana a întrebat:

stie cineva daca este carte cu intrebarile de la testarea grila victor babes (medicina) din Timisoara? sau alte informatii.

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Daca te referi la o carte cu grile pe baza careia sa iti repeti matieria invatata inainte de examen, din cate stiu eu exista si cred ca o poti gasi la secretariat. Daca insa cauti o carte care sa cuprinda exact intrebarile care vor fi date la examen sunt sigura ca nu gasesti pentru ca acestea sunt la prima vedere.