| dayanaa a întrebat:

stie cineva daca pot gasi pe net ceva care sa ma ajute la partea I la bacalaureat la limba si literatura romana? am tot cautat un site unde sa gasesc tot ce se cere, gen: trasaturi ale curentelor literare, ale speciilor, rolul semnelor de punctuatie, interpretarea titlului.

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Pe acest site iti arata tot ce pica la partea 1, dar si la partile 2 si 3 :

https://jurnalbizar.wordpress.com/bacromana/

| kiv1990 a răspuns:

Diana scrie mai bine singura sau cumpara intregul examen. Eu cind am dat bacul am luat profa care m-a invatat sa ma ajute, si ea mi-a facut 1 parte si am luat 6. apoi la sesiunea repetata am dat bacul in locul unui verisor(semenam foarte mult) si amm luat 9. pur si simplu cind am sustinut 1 data m-am temut sa dau singur