| ela_8957 a întrebat:

Stie cineva pe ce site s-au afisat rezultatele pentru faza judeteana olimpiada de limba si litereatura romana? Ma intereseaza cele din Gorj.Stie cineva?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie mi se pare sau am fost in aceeasi clasa la olipiadahee hee
Sincer si eu vreau sa stiu rezultatele dar e cam devreme.
Cred ca luni le afiseazahee hee

| Victoria a răspuns:

Pe internet se vor afisa dupa vreo saptamana, pe www.edu.ro. Deocamdata, sunt afisate, de aseara, la intrarea in unitatea de invatamant unde a avut loc olimpiada. Eu am fost si am vazut rezultatele la mine, in Vaslui.

| LNK a răspuns:

Inca nu s-au afisat pe niciun site rezultatele. Eu aseara am sunat-o pe profesoara si mi-a spus deci ar trebui sa faci la fel. Rezultatele se vor afisa in 3 zile deci...

| Casiana a răspuns:

Onutzu, eu sunt din Gorj, ela vad ca e din Gorj, si tu tot din Gorj?batting eyelashes

| dany4 a răspuns:

Intra pe ministerul educatie judetean Gorj, dk nu gasesti acolo inseamna ca nu sunt puse pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca s`au afisat pe vreun site. Eu am sunat`o azi pe profa de romana si mi-a zis rezultatele. big grin