| Alexandra_7361 a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot comanda carti scrise in limba engleza (mai pentru adolescenti)? De preferat poate stiti site-uri romanesti, dar sunt bune si celelalte. Multumesc mult happy.

Răspuns Câştigător
| stresu a răspuns:

Www.bookdepository.co.uk
nu sunt din Romania dar livreaza rapid, au preturi decente, calitate buna, seriozitate maxima. Sunt pe categorii, dei cam poti gasi orice vrei pe site.
daca vrei la mana a doua pe www.okazii.ro am mai gasit cateva chestii la carti in limbi straine, dar nu sunt mereu lucruri de calitate.
www.librarie.net. mai au cateodata oferte faine, dar cam putina varietate a titlurilor.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ebay.com