| Njb8hx8hfwc a întrebat:

Bună, știe cineva un site sau stie cineva cum sa traduc piese din Engleza în Română corect? Adica nu pe google translate sa se traduce prost rau. si unele cuvinte nici nu le traduce

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cu un dictionar, gasesti si pdf, si online.

| scp3008 a răspuns:

Nu exista site mai bun ca google translate, dar incat sa functioneze corect trebuie sa introduci cuvinte fraze scurte si semne de punctuatie deoarece unele cuvinte au multiple intelesuri sau varieaza in functie de context.