| Inovssakura a întrebat:

Stiti cum se impart clasele de la un profil care are mai multe clase? Ii amesteca sau ii ia in ordine?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, repartiţia pe clase se face în ordinea mediei de admitere.

Toate cele bune.

| PamPamPaaaam a răspuns:

Dupa medii big grin!

| Heliodor a răspuns:

In ordinea mediei de admitere, de obicei

| paul9923 a răspuns:

Uite de ex liceul la care ma duc eu are 2 clase la profilul economic, primul cu cea mai mare medi intra in prima clasa, al doilea cu cea mai mare medie intra intr-a II-a clasa, al 3-lea cu cea mai mare medie intra in prima clasa, si tot asa, Daca nu era asa in prima clasa erau cei "destepti" iar in cealalta clasa erau cei "prosti"

| Batgirl a răspuns:

Depinde..la mine a fost in ordinea mediilor.