| Legos a întrebat:

Buna,stiti cumva daca anul acesta se dau simulari la clasa a 7 a si a 11 a? Si daca da, cand? Multumesc

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu se mai dau, numai la simulări nu se gândesc cei din Minister la cate probleme sunt cu covidul, școală online si închiderea școlilor.ce faceți voi acolo acum nici nu e școală adevărată, mă refer la cursurile online.

| florin926481f a răspuns:

Nu se dau

| Anaasstasssssiaa a răspuns:

Buna! Nu se dau, eu sunt clasa a 11-a și nu ne-a anunțat nimeni, iar diriginta mea este profesoară de istorie.winking

| MaraAlexandra87 a răspuns:

Nu se stie daca dau nici macar aia de a 8-a si a 12-a care chiar au examen pe bune, deci sunt destul de slabe sansele sa dea clasele a 7-a si a 11-a