| alex10Gtgta a întrebat:

Buna stiti vreo unul dintre voi Franceza si Engleza sa imi dati si mie lectii va rog am nevoie. Poate o sa-mi dati lectii pe skype si viber. Si daca stiti numai o limba Engleza este bine si Franceza va rog.

1 răspuns:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu mai bine iti cumperi tu o carte de ''Invata engleza fara profesor'' sau curs cu cd invata engleza.Sunt multe astfel de carti pe piata.Si ai si cd-uri audio atasate la ele.happy Asa se invata cel mai comod si bine.