| Alex_Balint_1996 a întrebat:

sunt clasa a 11-a la profilul mate info-info intensiv cum termin clasa intentionez sa ma mut la stiinte sociale, este posibil acest transfer?

3 răspunsuri:
| marian951 a răspuns:

Salut.
Este posibil daca ai unde.Insa te sfatuiesc sa ramai la mate-info pentru ca o sa ai mai multe avantaje cum ar fi:
-inteligenta peste medie
-sansa mai buna de intrare la facultate
-ordine in gandire

| FaraNume2 a răspuns:

Pot sa te intreb si eu ceva? ..chiar daca ar trebui sa iti dau un raspuns blushing De ce vrei sa te transferi? Doar pe motiv ca profilul te incurca in loc sa te ajute la facultate sau ai constatat ca nu mai poti face fata? ....si eu sunt tot la mate-info intensiv

| Alex_Balint_1996 explică:

Ideea este ca facultatea pe care am ales sa o fac nu are legatura cu profilul ba chiar ma incurca. nu stiu daca trebuie sa dau diferente sau ceva in genu.