| biancam a întrebat:

sunt clasa a 8 si as vrea sa ma ajutati in legatura cu profilul la care sa merg...as vrea sa fac dupa liceu academia de politie...la ce profil ar trebui sa merg?

3 răspunsuri:
| maria11579 a răspuns:

Cred ca la uman pentru ca iti trebuie limbi straine si istorie.

| Private a răspuns:

Nu conteaza profilul.winking In aceeasi situatie sunt si eu! Sunt a 8 a si dupa liceu vreau sa dau la academia de politie, insa eu vreau sa urmez un profil de stiinte sociale. Deci vezi unde te incadrezi mai bine si poti face fata! :*

| biancam explică:

Eu ma gandeam sa merg la filologie... oare e bine?