| ralll a întrebat:

sunt clasa a8a in Bucuresti si vreau sa va cer sfatul in legatura cu liceul! as vrea un liceu in care sa predomine rockerii si sa nu fie in berceni, de preferinta in centru. aaa si am media, pana acum, aproximativ 8, 47 sad. ce imi recomandati?big grin [ eu ma gandeam la Hermes ]

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Nu sunt din bucuresti, dar iti pot spune sa nu te iei dupa ce predomina in liceu (rockeri, manelisti, bla bla). Te duci la scoala sa inveti, nu sa agati, ca la liceu nu e chiar roz situatia precum pare, e de invatat si acolo, ca daca nu corijenta e omniprezenta. www.edu.ro te ajuta sa vezi clasamentele la licee. Bafta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mei rockeri sunt'...iti spun sigur ca nu o sa gasesti vreun liceu in care sa predomine rockerii.
Oricum Hermes'ul nu e chiar cea mai buna idee cand vine vorba de rockeri.

| ralll explică:

Stiu dar vreau sa ma simt si bine, sa nu am colegii pe care ii am in generala. multumesc

Întrebări recente