| aysha11 a întrebat:

Sunt clasa aXa la profil mate-info si as vrea sa ma transfer la alt liceu profil economic.Credeti ca se merita? Si ce ar trebui sa fac ca sa ma transfer?

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu stiu daca se merita, tine de fiecare dar ai nevoie de dosarul de la liceul la care esti sa-l duci la urmatorul liceu big grin de altfel poti sa suni sa intrebi la acel liceu ce documente ai nevoie sunt sigur ca pe site-ul lor este trecut numarul de la administratie

| MenInShadow a răspuns:

Eu zic ca pe profil economic, sa iesi economista/ist, iti gasesti mai mult de lucru. dar nu stiu ce trebuie sa faci ca sa te transferi

| ioanaioana a răspuns:

Pai trebuie sa discuti cu parintii tai apoi parintii tai trebuie sa mearga la directiune sa semneze niste acte speciale etc, e cam complicat dar merita daca tot vrei sa te mutiwinking

| aysha11 explică:

Diferentele se dau acum sau in toamna dupa ce se aproba cererea de transfer?

| M3ntosana a răspuns:

Da.happyTre sa faci o cerere de transfer si o sa dai niste teste in functie de profil(o sa-ti dea ei ce o sa inveti). Termini anul' asta clasa a X-a si in vara faci cerere sa te muti la alt liceu.happy