| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt din buzau si am ales liceul hasdeu profil stiinte sociale, as dori sa ma transfer tot in cadrul liceului dar la profilul mate-info. Am citit ca dosarele pentru transferuri se depun pe 22-29 august 2011. Am avut media de admitere 9.73 am vreo sansa sa fiu transferata pana in toamna sau o sa fiu nevoita sa astept pana pe semestrul 2?

Răspuns Câştigător
| Deuska a răspuns:

Te poti transfera intern (dintr-o clasa in alta la acelasi liceu) si ai sanse sa fii transferata dupa parerea mea si din cate stiu despre asta. Sper ca ti-am fost de ajutor