| larissayhoria a întrebat:

sunt din satu mare, si vreau sa dau la facultatea de biologie babes bolyai din cluj printr-un concurs numit emil racovita, pot sa ma transfer in satu mare inainte de a incepe anul? multumesc:*

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Putin probabil, aici pe TPU, sa obtii o informatie pertinenta. informeaza-te telefonic la decanatul fac. de aici din Cluj. Personal, n-am auzit ca in S. Mare, Universitatea Babes-Bolyai sa aiba fac. de biologie-geologie(cea care este la voi in SM cred ca apartine de Spiru Haret).