| Loredana_4793 a întrebat:

Sunt nehotarata in privinta facultatii, nu stiu ce sa aleg intre facultatea de sociologie si facultatea"pedagogia invatamatului primar si prescolor ". Daca termin facultatea de sociologie ce as putea face? si daca termin facultatea"pedagogia invatamantului primar si prescolar" daca fac masterul dupa as putea deveni psiholog? Care e mai buna, facultatea de sociologie sau "pedagogia invatamantului scolar si prescolor"? In principiu ma intereseaza cariera de psiholog dar nu e facultate de psihologie in Galati si nu as vrea sa plec de aici.Va multumesc!:*:*:*

2 răspunsuri:
| Loredana_4793 explică:

Nu am master, abia am dat bacalaureaulbig grin si nu stiu pe ce sa ma axez.

| Robert a răspuns:

Depinde de ce master aveti.la fiecare facultate este un modul pedagogic.