| mikamik a întrebat:

sunt o mare fana cronicile narniei, am vazut cele 2 filme si sunt nerabdatoare sa apara urmatorul. Dar as vrea sa citesc si cele 7 volume, ce parere aveti despre fiecare volum in parte? Din ce perspectiva sunt scrise? o sa se faca un film pentru fiecare volum? Dau fundita :*:*:*:*:*:*

1 răspuns:
| pisiii a răspuns:

Presupun ca da la telivizor sau cauti in chioscuri cduri mai multe intrebari intra pe nednik80 iti voi raspunde la toate a da sunt biolog marin