| Andreea788tz a întrebat:

Buna! Știe cineva cum pot afla notele la bac din anii trecuți? Doresc sa redau bacul si numai știu la ce materii exact trebuia sa mai dau. Credeți ca pot afla la secretariatul școlii?

4 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Notele tale, nu se afla in documentele tale de acasa, dosarul de la liceu sau cum se numeste?

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă nu le găsești pe internet caut-o pe secretara liceului. Ea ar trebui sa știe.

| Crackman a răspuns:

Intrii pe net si vezi la rezultatele de la bac...

| UserRo10 a răspuns:

Nu mai poti sa vezi notele din trecut din cauza idioteniei de GDPR. Mergi la secretariat