| Laila12Izabela a întrebat:

Buna, tocmai m-am mutat în Ploiesti si vreau sa merg la liceul Jean Monnet, pe Stiinte ale naturii. Vreau sa stiu daca este un liceu bun.Din cate am inteles la acest profil nu este o anumită medie de admitere.

Vreau sa stiu daca este o alegere buna, faptul că am ales acest liceu.

1 răspuns:
| AC4S4 a răspuns:

În 2017, acest liceu nu avea nicio clasa de Științele Naturii. Poate se bagă acum și de asta nu are medie după care să te ghidezi.
Toate liceele au o medie, în funcție de câți elevi se înscriu la acel liceu.
Nu sunt din Ploiești și nu pot să-ți spun dacă este liceu bun sau rău.