| ClaraMaria12 a întrebat:

Bună TPU, am depus o cerere de transfer la un liceu cu o filieră și un proful diferit de cel unde am învățat eu. Totuși m-am răzgândit și am renunțat. Are cineva vreun model de cerere de renunțare?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pur și simplu anunți că renunți la cererea precedentă.

| Anonimul151 a răspuns:

Nu cred că mai poți renunța, dacă cererea, transferul s-a aprobat. Pentru aceste informatii, trebuie să suni la liceu să întrebi, dar nu știu dacă îți va răspunde cineva. Dar dacă se fac transferuri ar trebui sa o facă.