| expertu07 a întrebat:

Am gasit un site cu manuale de matematica (vechi)
http://manualul.info/
As dori sa invat pentru bac si as vrea sa iau matematica de pe clasa a 5-a(nu e vorba ca nu stiu dar nu strica sa repet o data tot)
asa ca vreau sa-mi spuneti (daca stiti) daca pot invata din acele manuale

Multumesc!

1 răspuns:
| StefanERC a răspuns:

Nu iti trebuie acea matematica la bac daca vrei sa inveti pentru bac i-a niste variante si sa incepi sa rezolvi din ele iar unde te impotmolesti te duci in manualul sau caietul de clasa a 9, 10, 11, 12-a si atat. nu te ajuta cu nimic clasa a 5-a