| Byby06 a întrebat:

am nevoie de subiecte pentru PLUS MINUS POEZIA de clasa a 7a urgent!

1 răspuns:
| AirCloud a răspuns:

Si eu am participat intr-a 7-a si imi amintesc toata echipa am luat bataie din formule la mate: Ariile poligianelor(patrat, dreptunghi, triunghi echilateral...) da sa alegi cv mai complicat, intreaba si din algebra(ca de ex: care ii formula pentru patratul binomului) sau intreaba definiti ca: Ce este o mediana, mediatoare, bisectoare... Daca le sti pe astea atunci ii bine happy Sper ca te-am ajutat happy