| Editzelu a întrebat:

Am purtat aparat dentar iar dupa ce l-am scos am primit alt aparat dentar de purtat doar noaptea.
Sunt curios pentru cat timp va trebui sa-l port de acum in colo?(cumva pentru tot restul vietii?)

Răspuns Câştigător
| Ggahshs a răspuns:

Buna happy
Ai un aparat dentar mobil
Nu va trebui pentru totdeauna, ci doar o perioada, aproximativ 1 an

E un pic nasol pentru ca e greu sa vorbesti cu el, dar o sa te acomodezi.

Sper ca ti-am fost de folos!happy

3 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

1-2 ani, sa nu-l arunci,, pune -l seara, de multe ori dantura are tendinta sa revina la forma "initiala"
gutiera se cheama

| leapșa a răspuns:

Pentru totdeauna in niciun caz.
Poate pentru un an, doi.

| Antihristul a răspuns:

N-ai intrebat cat il mai porti?