| anonim_4396 a întrebat:

Am ramas corigent la geografie(5 sem 1 si 3 sem 2) si ma intrebam daca dau examenul de corigenta din semestrul 2 sau tot anul.

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Se da din tot anul bineanteles.
Pentru at-i testa cunostiintele intr-un mod general.
Sper ca v-am ajutat, asta in urma informatilor prezentate de dumneavoastra! Cu bine si o zi frumoasa! happy
Sper... sa ei testul! happy

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Dai evident din materia intregului an. Iti sugerez sa inveti mai bine pentru corigenta, ar fi pacat totusi sa iti risti viitorul pentru asa ceva. Succes!

| deeadeea111 a răspuns:

Se da din tot anul

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Examenul de corigenţă se dă din TOATĂ materia învăţată pe parcursul întregului an!

Toate cele bune.

| Jipa95 a răspuns:

Testul acela de corigenta se va da din toata materia pe care ai facut-o in clasa respectiva, mai precis, ambele trimestre.