| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare, mă mai pot transfera la un alt liceu de pe acum?
Tin sa mentionez că sunt la științe ale naturii și as vrea la științe sociale/mate info sau chiar științe ale naturii (vreau doar sa scap de la liceul la care sunt acum).

Am avut media 8, 19 la admitere iar ultima medie la mate info a fost 8, 27. As putea sa ma transfer?

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Acum nu ai cum să te transferi, poți încerca din semestrul al doilea.