| Bdjsk a întrebat:

Buna TPU, am terminat școala profesională m-am înscris la seral și am început prima zi in 9 ianuarie, dar fratele meu nu a vrut să se înscrie la seral până ce am reușit să-l conving de abia acum câteva zile după ce a văzut cat de ușor e la seral. Întrebarea mea este daca se mai poate înscrie în anul acesta scolar sau trebuie sa aștepte până anul școlar următor sa se inscrie?

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Prima zi in ianurie?
Intreaba la secretariatul scolii. Poate-poate mai are o sansa.