| ThZura a întrebat:

Care stie de ce Metin2 Hammer ii off? la ce timp il deschide?

Răspuns Câştigător
| Execution a răspuns:

Nu este off este deschis dar poate tuh intri cand e reboot sau mai stiu euce poate ai clientul vechi...big grin

2 răspunsuri:
| Execution a răspuns:

Nu este off este deschis dar poate tuh intri cand e reboot sau mai stiu eu ce poate ai clientul vechi...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BAAA numai da funda primului care iti raspunde ca poate raspunde si altu! Cauza este ca ai clientu prost sau mai bine apuca-te de metin2 hot style este cel mai tare ai mapa de facut bani D succes