| SimpleRac a întrebat:

ce licee sunt in Bucuresti care predau limba Germana de la 0?

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Uh pai când mergi la liceu ai de ales intre franceză și germană (asta daca de predă limba respectivă) și tu alegi germana. La început o sa îți fie mai greu dar până la urmă nu ești singurul care alge limba asta.
Mie nu îmi place franceza, și am ales germana și nu e greu. Am luat-o evident de la zero că de... Pentru toți proștii. Poți face câteva ore de meditații și gata. Fii atent la ore și va fi totul bine.