| Gekk0 a întrebat:

Buna TPU cine este la profilul Resurse naturale si protectia mediului - Protectia Mediului, cam ce materii se fac pe parcursul aniilor si ce se da la BAC? Multumesc happy. P.S Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

La bac dai romana, mate, si la alegere dintre bio, fizica, chimie dar pana dai tu bacul se mai schimba multe. In afara de astea in timpul anului scolar faci romana, engleza, francea, sport, materii specifice profilului si practica daca e un colegiu agricol. Bafta!