| Blayan18 a întrebat:

Buna TPU cum pot scapa de copyright, adica cand nu am drepturi de autor si vreau sa postez un episod dintr-un serial in romana, mi-l sterge Youtube.Ce- i de facut?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu fura munca altuia.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Invatat sa furi? Mai si lasa-te!

| OnuOnulică a răspuns:

Pune sursa videoclipului în descriere și e posibil să nu mai iei copyright.

| Mayhem666 a răspuns:

Il modifici in asa fel incat sa nu mai primesti copyright, si eventul bagi in descriere un copyright disclaimer. Si eu am patit asta cu 3 dintre videoclipuri, care mi-au foar sterse, si alte cateva mi-au fost blocate in toata lumea, iar altele in unele tari.