| anonim_4396 a întrebat:

cum sunteti voi cei mai inteligenti vreau sa-mi ziceti si mie Urmarile si Cauzele Revolutiei de la 1989, dar nu vreau romane..pe scurt...big grin.Am cautat si nu am gasit nicaieri. Dauuuu funda mareee de totttt.Multumesc anticipatbig grin

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sintetizeaza informatia mai lenesule.

| stpu a răspuns:

Si cel mai imbecil om care stie ce inseamna revolutie, care stie putina istorie si se uita la Romania zilelor noastre, poate scoate cateva idei despre urmarile si cauzele revolutiei din 1989.
Te duci degeaba la scoala. Iti pierzi timpul...