| CriSspOp a întrebat:

Cum vi-s-a parut la evaluarea de astazi? La subiectul 1, exercitiul 2, credeti ca nu o sa-mi acorde punctajul, daca am scris 3 supra 10 = 30 %? Multumesc :*

7 răspunsuri:
| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

Nu cred, pentru că şi în barem ii 3/(supra)10 happy

| vlad_2650 a răspuns:

Buna,te asigur ca nu-ti depuncteaza, o sa-ti dea toate cele 5 puncte, asa ne-a zis profu, ca nu e gresit daca trcem si procente

| goie a răspuns:

Dragi idioti care ati zis ca se depuncteaza...ca sa stiti si voi 3/10=30/100=30%,faptul ca a scris mai detaliat nu inseamna ca ii taie, sau mai stiu eu cce...sau ca trebuia doar probabilitatea, pai aia e! Si baremul e doar asa de inteleger a ex, nu trebuie scris strict.

| Andreea97_9961 a răspuns:

Trebuia doar 3 supra 10 fara = 30% npc

| Tawny27 a răspuns:

Nu cred ca o sa ti se dea punctajul deoarece se cerea probabilitate, nu procent. Funda? BTW : Mi s-a parut chiar OK.

| Alexaandra_3541 a răspuns:

Heii` big hug
si eu am scris decat 3 pe 10 si nu cred ca iti depuncteaza ca ai mai scris =30%winking
pe bune`:X succes maCsim >big grin
fundita?:X

| hulk12_6254 a răspuns:

3 pA 10 inseamna sa stii 33, 33333333%... nu 30