| NinaWoolf a întrebat:

big hug
Luni voi da teza la geografie!:-ss; si nu gasesc ceva ce-mi trebuie neaparat!
Am nevoie de un site sau de cunostiintele voastre.
Imi trebuie numele raurilor care trec prin orasele din Ro Dau funda garantat happy^^>big grin

4 răspunsuri:
| NinaWoolf explică:

@antitemepenet19191
nu am gasit nimic pe net
happy
si e treba mea si a "fraierilor"
:*

| DdDiX a răspuns:

Incearca pe didactic.ro acolo ai si lectii, si teste; sper sa te ajute :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune? Ai nevoie de ajutoru nostru? Ca acum te-ai trezit ca ai teza la geografie! Si ce-s cu atatea imbratisari si fete zambitoare? Ai impresia ca asa vei pacali fraierii sa caute pentru tine ce tu nu esti in stare? Ti-o spun pe sleau: oamenii maturi care intra aici sunt oameni cu capu pe umeri ori tu probabil o sa primesti linkuri de la picii care vietuiesc pe aici si care sigur o sa te induca in eroare asa ca pune mana lasa lenea si cauta si tu singur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@deni mă îndoiesc că ai şi căutat dar o să ajungi şi tu un "fraier" care o să ajute ţâncii de 7 ani sa-şi facă temele. Mult noroc pentru atunci.