| คηĐЯээд a întrebat:

Daca depun cererea de transfer si imi este respinsa, pot sa depun alta cerere pentru alt liceu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde care liceu ti-a respins cererea, aceasta trebuie aprobata de Consiliile de administratie din ambele licee.
Daca ti-a respins-o liceul la care vroiai sa te transferi atunci mai poti depune cerere la alt liceu.
Daca ti-a respins-o liceul tau atunci nu cred ca ai sansa sa obtii transferul acum, poti incerca la vara.