| ElroyAtlas a întrebat:

Daca termin liceul de arte, pot da la o facultate de istorie?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa dai la orice facultate vrei, indiferent de profilul liceului absolvit, importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la admitere. Sigur ca profilul de stiinte sociale te-ar ajuta la admitere.

| minrest a răspuns:

Da, poti foarte bine. Mergi la Istorie, Universitatea Bucuresti sau la Babes-Bolyai, depinde unde locuiesti. De ce vrei sa faci istoria?

| ElSueno a răspuns:

Poti da la ce facultate vrei atat timp cat ai luat bacul.

| Andreea11989 a răspuns:

Da, poti sa dai la ce vrei tu