| nugasescunnumebun a întrebat:

Deci, mama mea vorbeste urat cu mine din motive banale. De exemplu dansa era afara si a sunat telefon ( care era in casa). eu ma duc sa-i duc telefonul, dar dansa era ocupata si imi zice sa raspund eu si sa spun ca va suna mai tarziu.
Raspund, zic "Va va suna mai tarziu, momentan e ocupata" si apoi a inceput sa vorbeasca super urat cu mine ca nu am zis "buna ziua". dar eu am zis pe grabite si am uitat :\ si ea zice ca eu nu ma comport bine, dar ea mereu tipa la mine din nimciuri si nici nu vorbeste frumos, de la cine sa iau acum exemplu?! Ca tot sunt de vina eu mereu... si inca injura, ii zic sa nu injure ca nu e frumos, dar ea zice sa tac...
si odata cand eram mai mic, am auzit un cuvant de la ea ( nu stiam ca e injuratura mare ) si am intrebat-o ce inseamna ...si a inceput sa ma i-a la doua parale ca vorbesc urat si na na na na... deci ce sa fac ca sa numai vorbeasca cu mine asa de urat? crying

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă și întrebările ar fi putut fi evaluate, precum răspunsurile, i-aș fi dat un vot amuzant, atât mi-ai fost de simpatic! : ))
PS. Tu ești troll, nu-i așa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Nu mai vorbi cu ea si stai trist. O sa vada ca e ceva in neregula si o sa te intrebe, tu sa-i spui.