| Paulikk112 a întrebat:

Deci o sa incep asa happy Am dat acum simularile, la romana am ramas fara timp si a trebuit sa-mi amputez din ultima compunere sa ma incadrez. Pur si simplu, nu m-am putut incadra. La matematica m-am incadrat ( la mate ma pricep), dar am gresit prosteste, adica stiam cum sa le fac, dar nu ma pot concentra, gresesc si mie mi se pare ca am facut corect sad. Vreau sa iau 9.50 + in ambele examene, dar daca o sa fac asa la examen s-a dus visul meu sa ma duc la Lazar la liceu. Cum as putea sa ma concentrez mai bine? stiu toate formulele, am 10 pe linie, dar pur si simplu la examen ma pierd sigh DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Si eu am dat simularile si am gresit la fel ca tine, prosteste.La romana sper sa iau un 9-9, 5 si la mate 8, 5-9 I don't want to see Bafta!

| UIV27 a răspuns:

Trebuie sa stai calm

| eneandra77 a răspuns:

Si eu fac la fel laughing
Totusi am avut timp. Si da, am gresit prosteste.
Eu incerc sa fredonez o melodie cand scriu big grin Merge.

| SugarChocolate a răspuns:

Te stresezi si asta nu este bine deloc.Incearca sa faci si tu o cruce mare si gaseste un punct in care sa-ti pui tot stresul si lasa-l deoparte.Calmeaza-te.E normal sa ai emotii.Si eu am avut simulare azi si am avut emotii.Incearca sa te concentrezi.

| Beverly a răspuns:

In primul rand nu ar mai trebui sa te mai stresezi pentru ca atunci cand te stresezi te pierzi si nu mai stii nimic.In al doilea rand ar trebui sa nu ai emotii. No stres.Si totul va merge ca pe roate si poti lua 10 cu singuranta. (Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor )