| Anee_Aneliss_1980 a întrebat:

Ieri am avut evaluarea națională la română și la subiectul 2 B trebuia sa facem o compunere cu o întâmplare într o zonă turistică.Eu am făcut o întâmplare intr o gradina botanica din București.Gradina botanica este zona turistică? Și dacă nu este, cat îmi va scădea? Asta este singura mea greșeală.Va rog să îmi răspundeți.Sunt foarte îngrijorată că poate iau sub 9.

2 răspunsuri:
| StefanCosmin a răspuns:

Cred că este totuși o zonă turistică, dacă nu, iei cel puțin 9, mult norocwinking

| Aly01 a răspuns:

Da, este o zonă turistică bineinteles! Asa ca nu ar trebui sa fii îngrijorată