| Lydia2806 a întrebat:

Îmi puteți recomanda niste licee din București (aproape de sectorul 2 sau chiar în sectorul2), care sa fie pe profil uman specializare în științe sociale?
Va rog mult!

2 răspunsuri:
| SalutCeFaceti a răspuns:

ICHB, dar e privat si e scump (de info). Jean Monnet si Caragiale, ajungi usor si chiar daca pot si considerate de fite, se ajunge usor la ele, iar profesorii sunt chiar foarte foarte buni.

| anaaag a răspuns:

Ordonate de la media cea mai mare de admitere la cea mai mica: Spiru Haret, Mihail Sadoveanu, Victor Babes, Traian, Lucian Blaga, Sfantul Pantelimon, Ita Wegman