| mykids a întrebat:

imi puteti spune cateva argumente pentru a demonstra ca un text "nu" este anunt Funda
::*

Răspuns Câştigător
| MariaHorran a răspuns:

Pai :*, desigur. Textul nu este anunt. Anuntul este un cuvant care prezinta " Ceva important" nu zic ca textul nu este ceva important happy. Textul mai mult este scris i-ar anuntul se spune in vata dupa cum stiu de la scoala big grin
Funda :*? big grin

1 răspuns:
| Dr3yga20 a răspuns:

Adică nu anunță ceva. Gen, am **** mare vreau să mă ***!, e mai mult ca Căpriorul merge tihnit la ***.