| Dudyy a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce materii sunt la Stiinte ale naturii bilingv engleza? Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Sunt toate materiile ca si la celelalte clase, doar ca baza se pune pe romana, chimie-biologie-fizica + engleza pentru ca esti bilingv, iar matematica M2, nu foarte grea.

1 răspuns:
| rruxandra a răspuns:

Acum depinde si in ce clasa esti. romana,mate,istorie,geografie,desen,muzica,sport,franceza,engleza, chimie, fizica, informatica, TIC-daca esti a 9a, logica daca esti a 9a, religie, educatie antreprenoriala a 10a, psihologie a 10, economie a 11a...cam atat