| AnnnnnaXD a întrebat:

La ce liceu mi-ati recomanda sa dau examenul bilingv la engleza? Unde se ia cel mai usor? Centrele de sustinere sunt : Sava, I.L. Caragiale, Elena Cuza, Iulia Hasdeu, Spiru Haret, Nicalae iorga, G. Cosbuc.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cerby a răspuns:

Examenele sunt aceleasi conteaza sa le dai mai aproape de casa totusi daca se da undeva mai usor te-as sfatui sa te duci unde pretentiile sunt mai mici si sti ca liceul e mai prost ca de ex in sava spiru cosbuc(cred)corecteza la sange