| Inna123 a întrebat:

Buna,TPU. La facultatea de constructii civile mai fac limbi moderne, atata timp cat eu am bifat la inscrieri doar Romana?

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Ai bifat sa-ti faci studiile in limba romana!--- nicidecum intr-una din limbile : engleza, germana sau maghiara.
In planul de invatamant al oricarei facultati este prevazut studiul unei limbi straine--- deci, vei face!

p.s. poti gasi planul de invatamant, corespunzator fiecarui an de studiu, pe site-ul facultatii.