| TheCubeBoy a întrebat:

Luni vor incepe examenele pentru evaluarea nationala, media pe 5-8 o am de 8.77 iar la romana iau 6 si la mate minim 7 si maxim 8, cel mai sigur 7.50, vreau sa intru la un liceu industrial cu profil mecanica.
Imi ajunge media?

Răspuns Câştigător
| Zacase a răspuns:

Stai fara griji, pentru un liceu industrial media ta este destul de mare ca sa intri fara probleme. Acum conteaza si despre ce liceu vorbim, eu am oras licee industriale unde s-a intrat si cu 2, 70...

1 răspuns:
| мαrιαη03 a răspuns:

De obicei liceele industriale sunt mai slabe ca restul. La mine in oras se intra si cu 5, 50 la industrial. Deci ar trebui sa intri