| anonim_4396 a întrebat:

mai stiti vreo facultate la care se mai poate intra anul asta? Eu am dat la medicina la Bucuresti, insa am picat cu cateva sutimi si desi initial m-am gandit ca o sa stau un an acasa si o sa invat pentru a intra anul urmator, acum am vazut ca nu e deloc asa si e greu de suportat sa iti vezi toti colegii ca intra la facultate in timp ce tu nu ai alta optiune decat sa te rogi ca nu o dai in bara si anul viitor. Cred ca acum as da aproape la orice facultate numai sa stiu ca sunt intrata undeva.

1 răspuns:
| Ella3133 a răspuns:

La ase spun ca mai au o sesiune si in toamna.
Si mai este aia Crestina Dimitrie Cantemir. Este recunoscuta e minister(e pe site) si cica e printre cele mai bune private.