| StefAnd007 a întrebat:

Maine trebuie sa completez fisa pentru admitere in clasa a 9-a si nu stiu ce trebuie sa scriu la : Media teze nationale. Imi poate spune cineva? Multumesc :* funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acolo NU scrii nimic!
Acea rubrică are o steluţă, vezi mai jos ( la baza fişei ) explicaţia : "Se completează doar pentru seriile precendente anului 2010!"

Tu completezi "Media Evaluare Naţională"!

Vezi pag. 30 din "Broşura Admiterii 2014" de la linkul :
http://ismb.edu.ro/......014_15.pdf

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

TU NU TREBUIE SA COMPLETEZI RUBRICA DE SUS!winking Si eu ma inscriu maine la liceu si am fost azi la scoala cu tata si ne-a dat foaia aceea OFICIALA cu senmnatura, stampila si partea aceea de sus, pana la obtiuni era completata de scoala. TU TREBUIE SA COMPLETEZI DOAR OBTIUNILE, ATAT!

| LSMM a răspuns:

Nu e media de la Examenul Național. E o căsuță separate. Cel mai probabil o să vă explice diriginta.

| AndRa003L a răspuns:

Media pe care ai obtinut-o la Examenul Nationalwinking.