| anonim_4396 a întrebat:

Mi-o zis profu de mate ca m-o lasat corigent...
cand te lasa corigent pe al doilea semestru... te incheie in catalog? cu vreo nota?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca trebuie sa-ti incheie media si aceasta va fi sub 5 pe semestrul II. Este bine daca ai cel putin 6 pe semestru I, ca nu vei ramane corigent pe an. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Auzi ba copile? ce fel de greseli de gramatica mai sunt si astea: " mi-o, m-o"? raised eyebrows

| Antonica a răspuns:

Asra inseamna ca vei repeta semesru in vacanta, si nu, nu iti prune vreo nota in catalog

| claudiuandrei a răspuns:

Daca pe primul nu esti corigenta si ai media 6 si pe al 2 ti-a dat media 4 atunci nu esti corigenta.Corigenta pe vara este atunci cand media intre semestre nu iti iasa 5 numai atunci esti CORIGEN. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking