| sonnyxj a întrebat:

BUNA TPU! Pariticip la o activitate si trebuie sa prezint Grecia.Aceasta prezentare se va tine intr-un spatiu public si va trebui s aprezint traditii,obiceiuri, mancare(eventual sa aduc)specifice Greciei.As vr chiar sa ma imbrac in stil grecesc dar nu prea stiu ce sa folosesc. SFATURI IDEI CEVA CEVA?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca decat sa astepti raspunsuri pe aici ai fi cautat singura pe Google. Uite ceva, daca tot ti-am raspuns.
Sursa:http://www.artline.ro/Obiceiuri-si-traditii-in-Grecia-13257-1-n.html

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Invata geografia si istoria, restul e mai usor