| anonim_4396 a întrebat:

Pe cat se incepe scoala? si mai avem vacanta intre semestre?
pa pawave

Răspuns Câştigător
| swag a răspuns:

Scoala incepe pe 12 septembrie, din cate stiu nu mai este vacanta intre semestre, dar vor fi 3 saptamani de vacanta de craciun si doua de pasti happy

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tasteaza pe Google "structura anului scolar 2011-2012" si gasesti toate detaliile. Vrei chiar mura-n gura totul? Cat de prost sa fii incat sa nu stii ca Google exista special pentru a cauta chestii din astea.

| Millanteria a răspuns:

Buna.
Scoala incepe anul acesta pe 12 septembrie. Uite un site pentru a te mai documenta : http://niceplaces.ro/fabulous/?p=140
Pupici!

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Bunawinkingeu stiam ca incepe pe 12 septembrie si ca mai aveam vacanta intre semestre(ca de obicei)dar se vorbea ca s`ar putea sa schimbe legea si sa dea mai multa vacanta la Pasti sau la Craciun(nu mai stiu exact)si sa nu mai dea intre semestre...+ ca ziceau ca vor sa sa termine scoala mai tarziu...Acum sa vedem ce lege or mai aproba.

| GeorgeGabriel a răspuns:

Scoala incepe pe 1 septembrie si se mareste vacanta de iarna

| anonim96 a răspuns:

Buna!happy...Se va incepe scoala pe 12 septembrie. Legat de vacanta dintre semestre nu se stie nimic sigur dar am auzit ca vacanta de iarna va fi de o luna.Acum vom vedeawinking

| CreatzaDeEa a răspuns:

Scoala incepe pe 12 dar vacanta inrte semestre nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ardnaxur1961 sti daca nu vroiai sa ma ajuti nu trebuia sa raspunzi, eu doar am cerut sa fiu ajutata.

| raducuu a răspuns:

Din cate stiam scoala incepe pe 12 septembrie dar nu stiu sigur si nu vom mai avea vacanta semestrialasad.

| cristina117 a răspuns:

Deci scoala incepe pe 9 septembrie si nu avem vacanta intre semestre pentru ca vacanta de iarna se mareste cu o saptamana. Cel mai nasol lucrusad